Epidemia wywołana nowym Wirusem – szybszym, bardziej zaraźliwym od Ebola i „nieuleczalnym”

27.12.2014

Prof. Dr. Michael VogtZarazek sporadycznej – i najczęściej egzystującej jako bardzo odizolowana – choroby wydaje się teraz mutować. Pojawił się w kilku państwach jednocześnie – w tym również w Niemczech, Austrii i Szwajcarii – i rozszerza się na cały świat szybciej niż wirus Ebola.

Grypa AWAKEN (Grypa Przebudzenia) – jak czołowi eksperci WHO nazywają ten Wirus zagrażający Systemowi – prowadzi nagle do klarownego i trzeźwego Umysłu w tu i teraz. Na początku zaczyna się niegroźnie – wraz z przyjemnością picia wyłącznie oczyszczonej wody pitnej i wraz ze spożywaniem zdrowej żywności.

Następnie pojawia się wyraźna antypatia do konsumowania mainstreamowych mediów. Ostatecznie te symptomy przechodzą w podwyższoną Świadomość Wspólnoty, w całkowite połączenie z własną Duszą i idącą z tym w parze – a do dziś nieznaną – wolność od Strachu.

Ostatecznie choroba kończy się bezwarunkową Miłością,
pokorą i wdzięcznością do samego siebie, do Stwórcy i do jego Tworzenia.

Wszystkie do dziś wypróbowane środki takie jak HAARP, chemtrails, Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej a nawet dokonywane w trybie przyspieszonym masowe szczepienia, operacje fałszywej flagi i groźby związane ze scenariuszem globalnej wojny itp wydają się być całkowicie bezskuteczne. Elita jest całkowicie bezradna!

Wyłącznie z powodu tego Wirusa WHO ogłosiło najwyższy stopień zagrożenia epidemiologicznego bo ten Wirus może gruntownie zmienić Życie na tej planecie! Nawet wysłane SMS-em przez WHO ostrzeżenie do ponad 7 miliardów mieszkańców Ziemi: „Proszę pozostać w swoim Matriksie, tam jesteście państwo bezpieczni!” przebrzmiało bez echa.

Również i najbardziej do dziś skuteczny AntyBiotyk o szerokim spektrum działania (tłumacząc – skierowany przeciw Życiu), mianowicie piorąca mózg papka z masowych mediów (czylipermanentne powtarzanie idiotycznej dezinformacji) po raz pierwszy wydaje się nie działać!
Jest jeszcze gorzej: zainfekowani szybko rozwijają nieodwracalną i całkowitą odporność na każdy rodzaj manipulacji. Ten kto jest zainfekowany w sposób oczywisty nie może już więcej wrócić do swoich starych, dozwolonych wzorców myślowych.

Ten zarazek został szybko zidentyfikowany
lecz nie mógł zostać szybko odizolowany.

Przechwytywanie
Przez ekspertów nazywany jest Wirusem Prawdy lub też Wirusem Akaszy i jest bardzo zaraźliwy. Proszę koniecznie unikać kontaktu z samodzielnie myślącymi i działającymi w sposób odpowiedzialny Ludźmi. Istnieje podejrzenie że ten Wirus może się również dalej rozpowszechniać za pomocą telepatii – przekazywania myśli.

Na podstawie ostatnich badań została teraz również odkryta dokładna droga zarażania:
przebieg choroby na ogół zaczyna się wraz z przeczytaniem tego odszyfrowanego tekstu!
Czas inkubacji wynosi zaledwie kilka milisekund
… no, już zaświtało?

Serdecznie witamy w Wolności!

… i z każdym dniem jest nas coraz więcej!
Prof.Dr. Michael Vogt

Źródło: quer-denken.tv
Tłumaczenie: Team TERRA

02.01.2015 Epidemia wywołana nowym Wirusem – o wiele szybszym, bardziej zaraźliwym od Ebola i „nieuleczalnym”. Prof.Dr. Michael Vogt