Reiki. Sławek Sławiński Nauczyciel Reiki

Sławek Sławiński. Nauczyciel Reiki.

Jestem nanauczycielem Reiki.
Zajmuję się rozwojem osobistym, rożnymi formami energoterapii, zdrowym stylem życia, podnoszeniem Świadomości w Rozwoju Duchowym. Od wielu lat jestem ścisłym abstynentem, preferuję też wegetarianizm. Ukończyłem kursy ReiKi w tradycyjnym systemie zachodnim do poziomu Mistrza-Nauczyciela u Marioli Kowalskiej z Bydgoszczy i w systemie tradycyjnym Usui ReiKi Ryoho u Leszka Boratyna z Łodzi. W 2009 r. otrzymałem Święcenia Mistrza Praktyka w tym systemie. Przeprowadzam zabiegi zdrowotne energią ReiKi (również na odległość).

W 2010 r. ukończyłem szkolenie „Oneness Awakening”/ „Przebudzenie do Jedności”, na którym zostałem inicjowany do przekazywania Dikszy.
Zajmuję się muzykoterapią, litoterapią, energią kryształów. Pasjonują mnie miejsca mocy.

„Poznaj swe przeznaczenie zaakceptuj je i nie martw się. Choć konieczne jest   podejmowanie wysiłku, resztę pozostaw w rękach opatrzności i utrzymuj spokój umysłu”.

Mikao Usui – twórca systemu ReiKi

.

Moje obecne działania nnastawione są na wspieranie i prowadzenie grup medytacyjnych, w których uczestnicy osiągają wyższe stany świadomości. Dzięki czemu podnosimy globalną świadomość na całej naszej planecie.
Jeżeli to, co napisałem powyżej jest Tobie również bliskie, to zapraszam i proszę o kontakt.

Zapraszam na kursy ReiKi wszystkich stopni. Prowadzę je w Bydgoszczy, oraz na zaproszenie, w różnych innych miastach Polski. Warsztaty odbywają się w przyjaznej atmosferze małych grup. Jest dużo zajęć praktycznych, takich jak: wspólne medytacje, robienie zabiegów energoterapeutycznych, praktyki oddechowe, oczyszczające, relaksacyjne itp.

W Japonii praktykowanie technik systemu ReiKi nazywane jest:
„Ukrytą Metodą Przywoływania Szczęścia”
do czego i ja serdecznie zapraszam.

Sławek Sławiński.  Nauczyciel Reiki.
e-mail: reiki@elemiah.pl
tel. 505 775 077